šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism
PDFTlačiť

ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM 6 ks

Spoločnosť Johnson & Johnson prináša na trh dvojtýždňové kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism (v balení po 6 kusoch), ideálne pre osoby trpiace astigmatizmom, ktoré si chcú dopriať špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Medzi charakteristiky týchto šošoviek patrí tiež to, že sú určené pre osoby tráviace dlhé hodiny v prostredí namáhavom pre oči (klimatizovanej miestnosti, práca s počítačom a pod.), alebo pre osoby trpiace syndrómom suchého oka. Šošovky poskytujú pohodlné nosenie a dostatočnú hydratáciu po dlhé hodiny.

Kategória: Dvojtýždenné šošovky / Torické šošovky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Cilinder: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25, -2.75
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.5

Kúpiť kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism 6 ks »

24,99 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Acuvue Oasys for Astigmatism

Moderný silikón-hydrogélový materiál Senofilcon A, používaný na ich výrobu, v sebe obsahuje zvlhčujúcu látku Hydraclear Plus, ktorá dokonale uzamyká vlhkosť vo vnútri šošovky. Vysoká, až 99% priepustnosť kyslíka udržuje oči zdravé bez pocitu unavenosti.

Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené z nového silikón-hydrogélového materiálu - Lotrafilcon B. Ich najväčšou výhodou je, že majú až 5 x vyššiu priepustnosť kyslíka než šošovky hydrogélové. Tým sú šošovky pre užívateľov príjemné na nosenie a nespôsobujú začervenanie očí.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.