šošovky Air Optix Plus HydraGlyde
PDFTlačiť

Air Optix Plus HydraGlyde 6 ks

Mesačné kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde (v balení po 6 kusoch) od špičkového výrobcu Alcon® sú sférickým typom šošoviek pre korekciu krátkozrakosti či ďalekozrakosti. S ich pohodlným nosením a vysokou ostrosťou videnia sú spokojní tisíce užívateľov po celom svete.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde 6 ks »

26,99 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Air Optix Plus HydraGlyde

Jedinečná technológia HydraGlyde Moisture Matrix bola navrhnutá s cieľom zabezpečiť hydratáciu povrchu kontaktných šošoviek po celý deň. Moderný silikónový hydrogélový materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, garantuje až 5krát vyššiu priepustnosť kyslíka k povrchu rohovky v porovnaní s niektorými hydrogélovými šošovkami. Krehké šošovky je potrebné chrániť pred poškodením a nečistotami. Preto ich výrobca vyvinul špeciálnu technológiu SmartShield, zaručujúci vynikajúcu ochranu a trvanlivosť.

Medzi hlavné výhody kontaktných šošoviek Air Optix Plus HydraGlyde na mesačnej použitie patrí vysoká hydratácie povrchu oka a udržanie zdravých očí vďaka dostatočnému prístupu kyslíka. Ich používatelia môžu príležitostne nosiť tieto šošovky celý deň i noc, maximálne však po dobu 6 dní. Túto možnosť však radšej konzultujte s očným lekárom, ktorý najlepšie pozná stav Vašich očí.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.