mesačné šošovky bioview Monthly
PDFTlačiť

#bioview Monthly 6 ks

Kontaktné šošovky #bioview Monthly sú vyrobené z materiálu Olifilcon A. Tento materiál napomáha k tomu, že majú šošovky hodvábny povrch, sú mäkké a poskytujú nositeľom vysoký komfort nosenia.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -10.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.7
Priemer: 14.0

Kúpiť kontaktné šošovky #bioview Monthly »

17,99 €
Popis

Vysoká zmáčavosť materiálu zaisťuje dostatočnú celodennú hydratáciu. Vďaka dostatočnej hydratácii nedochádza k pocitom suchých očí. Ruka v ruke s hydratáciou ide aj dostatočná priepustnosť kyslíka. Tá je u materiálu Olificon A extrémne vysoká, prakticky sa jedná o najlepšiu priepustnosť kyslíka na trhu. Vďaka maximálnemu okysličenie nedochádza k únave očí, ani ich podráždenie.

Pre koho sú šošovky #bioview Monthly určené?

Kontaktné šošovky #bioview Monthly sú ideálnou voľbou pre pacientov s poruchou slzného filmu. Vysoká vlhkosť materiálu zaručuje celodennú hydratáciu, ktorá zároveň predchádza syndrómu suchého oka. Zároveň ich odporúčame pacientom, ktorí trpia krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou, pracujú dlho pri počítači alebo v klimatizovanom prostredí. Sú skvelé pre všetkých užívateľov kontaktných šošoviek, ktorí si potrpia na vysoký komfort a pohodlie.

Starostlivosť o #bioview Monthly

Kontaktné šošovky #bioview Monthly sú určené k dennému noseniu s frekvenciou výmeny jeden mesiac. Po ich použití je dôležité šošovky vyčistiť vhodným roztokom a uložiť ich do puzdra s roztokom na kontaktné šošovky, kde sa cez noc vydezinfikujú. Odporúčame používať roztoky vhodné pre mäkké, silikón-hydrogélové kontaktné šošovky.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.