farebné šošovky FreshLook Colors
PDFTlačiť

FreshLook Colors 2 ks - dioptrické

Mesačné farebné kontaktné šošovky FreshLook Colors (v balení po 2 kusoch) od svetoznámeho výrobcu Alcon patrí ku kozmetickým typom kontaktných šošoviek, pomocou ktorých môžete kompletne zmeniť farbu svojich očí. Zároveň sú opatrené dioptrickou korekciou k náprave krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, takže si ich môžu zaobstarať aj osoby s vadou zraku.

Kategória: Mesačné šošovky / Farebné šošovky
Farba: Blue, Green; Hazel, Misty Gray, Saphire Blue, Violet
Dioptrie: -8.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.5

Kúpiť kontaktné šošovky Freshlook Colors 2 ks - dioptrické »

15,49 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Freshlook Colors

 

Kontaktné šošovky FreshLook Colors umožňujú dosiahnuť fascinujúce premeny ak svetlých, tak i tmavých dúhoviek. Sú k dostaniu v 6 farebných odtieňoch (modré, zelené, hmlisto šedé, orieškovo hnedé, zafírové a fialové). Úžasného efektu žiarivých očí inej ako Vašej prirodzenej farby, si môžete dopriať každý deň alebo pri špeciálnych príležitostiach.

Tiež farebné kontaktné šošovky musia spĺňať tie najnáročnejšie požiadavky na komfort. Dokonalé pohodlie pri nosení je zaručené vďaka vysokému, až 55% obsahu vody v šošovkách, vysokej priepustnosti kyslíka k povrchu očí a tiež vďaka precíznej konštrukcii šošoviek. Pre jednoduchšie nasadzovanie opatril výrobcu šošovky drobným označením strany.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.