kontaktné šošovky bioview Daily
PDFTlačiť

#bioview Daily 30 ks

#bioview Daily sú kontaktné šošovky tretej generácie. Tieto jednodňové kontaktné šošovky sú moderné. Vďaka silikón-hydrogélu Olifilcon B a celej rade jeho kladných vlastností sú tiež veľmi pohodlné. Ocenia ich aj tí najnáročnejší nositelia kontaktných šošoviek.

Kategória: Jednodenné šošovky
Dioptrie: -10.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.8
Priemer: 14.1

Kúpiť kontaktné šošovky #bioview Daily »

17,99 €
Popis

Celodenný komfort vďaka hydratáciu a okysličenie

#bioview Daily sú vyrábané zo silikón-hydrogélu Olifilcon B, ktorý má hodvábny a jemný povrch. Značná priepustnosť kyslíka, 150 Dk / t, napomáha okysličeniu vašich očí po celý deň. #bioview Daily sú najlepšie priedušnými jednodňovými šošovkami na trhu. To je tiež dôvod prečo sú medzi klientmi veľmi obľúbené a vyhľadávané.

Ďalšie pozitívne vlastnosťou, ktorá udržuje vysoký štandard komfortného nosenie, je 47% hydratácie. Vďaka hydratáciu sú vaše oči po celú dobu nosenia ideálne zvlhčenej. Okysličenie a hydratácia sú najzásadnejšie faktory, ktoré ovplyvňujú pohodlné nosenie kontaktných šošoviek, ale tiež znižujú možnosť vzniku syndrómu suchého oka.

Pre koho sú kontaktné šošovky #bioview Daily vhodné?

Šošovky #bioview Daily sú vhodné pre najnáročnejších pacientov. Skvelou voľbou sú tiež pre všetkých, ktorí pracujú v klimatizovanom prostredí, prípadne pracujú dlhé hodiny pri výpočtovej techniky. Všeobecne platí, že sa o jednodňové šošovky nemusíte starať, a to je obrovskou výhodou. Šošovky ráno vložíte do očí a po ich použití ich jednoducho vyhodíte.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.