Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Jednodňové kontaktné šošovky

Nie každý si môže dovoliť nosiť mesačné kontaktné šošovky alebo 14dňové kontaktné šošovky z dôvodu alergie na roztoky na šošovky alebo mu napr. životný štýl bráni v pravidelnom čistení a uchovávaní šošoviek v puzdre naplnenom roztokom na šošovky.

S 1dňovými kontaktnými šošovkami máte vždy po ruke čerstvý pár šošoviek, ktoré po použití jednoducho vyhodíte a druhý deň si rozbalíte nový. Jednodňové šošovky sú ideálnym riešením, ak nenosíte kontaktné šošovky každý deň a skladovanie mesačných alebo dvojtýždňových šošoviek by nebolo hygienické. Samozrejme ak chcete teda nosiť kontaktné šošovky len na šport alebo napr. na dovolenke.

V e-shope Kontakto.sk kúpite najlacnejšie a najvhodnejšie jednodňové šošovky v Slovenskej republike. A to nie je všetko! Vďaka vernostnému programu môžete ušetriť ešte viac a pri objednávke od 50 EUR je doprava zadarmo!

Výsledok 1 - 6 z 6

Jednodenné šošovky

FitView Vitamine Daily 30 ks

Kontaktné šošovky FitView Vitamine Daily sú mäkké kontaktné šošovky určené pre korekciu krátkozrakosti i...

16,49 €

Detaily produktu

AquaView Daily 30 ks

Kontaktné šošovky Aquaview Daily sú jednodňové šošovky vyrobené z materiálu Bioxifilcon A. Kategória:

15,49 €

Detaily produktu

DAILIES AquaComfort Plus 30 ks

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® sú prvé jednodenné kontaktné šošovky s unikátnym systémom navlhčovanie s trojitým pôsobením na...

14,99 €

Detaily produktu

AirView HD Plus Daily 30 ks

Kontaktné šošovky AirView HD Plus Daily sú inovatívne kontaktné šošovky určené pre korekciu ďalekozrakosti a...

19,49 €

Detaily produktu

Acuvue 1-Day Moist 30 ks

Mäkké jednorazové kontaktné šošovky Acuvue 1-day Moist Johnson & Johnson s dioptrickým rozsahom +12,00 až -6,00 ponúkajú potrebnú korekciu...

16,79 €

Detaily produktu

Acuvue Oasys 1-Day 30 ks

Jednodňové kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day s inovatívnou technológiou HydraLuxeTM vyvinutou odborníkmi firmy Johnson & Johnson dodajú...

30,99 €

Detaily produktu

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín