jednodenné šošovky Clariti 1 Day Toric
PDFTlačiť

Clariti 1 Day Toric 30 ks

Jednodenné kontaktné šošovky Clariti 1 Day Toric od spoločnosti CooperVision sú vhodné pre korekciu astigmatizmu a sú určené ku každodennej výmene. Vďaka unikátnej technológii WetLoc, ktorá udržuje kontaktné šošovky dostatočne vlhké, a silikón-hydrogélového materiálu sú kontaktné šošovky veľmi pohodlné, poskytujú jasné a ostré videnie.

Kategória: Jednodenné šošovky / Torické šošovky
Dioptrie: -9.00 do +4.00
Cilinder: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.3

Kúpiť kontaktné šošovky Clariti 1 Day Toric 30 ks »

Popis

Technológia WetLoc

Spoločnosť CooperVision spojila kvalitný materiál a technológiu WetLoc , vďaka ktoré obsahujú kontaktné šošovky Clariti 1 day Toric vysoký obsah vody. Tá zaručuje pohodlné nosenie šošoviek po celú dobu ich nosenia.

Clariti 1 day Toric prirodzene viažu na svoj povrch molekuly vody, preto zostávajú dostatočne vlhké po celý deň. Hydratačný zložka sa rovnomerne rozmiestňuje po celom objeme povrchu šošovky a zaisťuje prirodzený stav hydratácie ako u zdravého oka človeka.

Priepustný silikón-hydrogél

Kontaktné šošovky vyrobené z silikón-hydrogélu sú zdravšie variantom k jednodenným kontaktným šošovkám z klasického hydrogélu. K rohovke prepúšťa trikrát viac kyslíka, oči sú tak jasnejšie a belšie.

Ochrana pred UVA a UVB žiarením

Clariti 1 day Toric obsahujú UV filter, ktorý pohlcuje značnú časť UVA a UVB žiarenia. Je tak zdokonalená ochrana rohovky pred nežiaducimi účinkami UV žiarením. Vždy však kombinujte kontaktné šošovky spoločne so slnečnými okuliarmi.

Korekcia astigmatizmu

Ľudia, ktorí trpia astigmatizmom, veľmi často bolí hlava a mnohokrát majú závraty. Nerovnosti na rohovke spôsobujú astigmatizmus. Aby bolo možné korigovať astigmatizmus, je potrebné určiť niekoľko parametrov. S tým vám pomôže váš optometrista.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.