progresívne šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia
PDFTlačiť

Biotrue ONEday for Presbyopia 30 ks

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia patrí medzi multifokálne kontaktné šošovky od svetového výrobcu Bausch and Lomb.

Kategória: Jednodenné šošovky / Progresívne šošovky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Addicia: LOW (do +1.5), HIGH (do +2.5)
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť progresívne šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia

38,49 €
Popis

Navrhnuté boli špeciálne tak, aby riešili problémy so zrakom, ktoré spôsobuje presbyopie čiže starecká vetchozrakosť. Táto očná vada je prirodzeným dôsledkom starnutia ľudského oka, ktorá sa prejavuje okolo štyridsiateho roku života a postupne zasiahne každého človeka. Je to v podstate zhoršujúcej sa schopnosť zaostriť na predmety, ktoré sú blízko. Optické zóny sú navrhnuté tak, aby vytvárali sústredené kruhy, kedy vnútorný kruh zabezpečuje jasné videnie na blízko, naopak vonkajší kruh potom zaostrenie na vzdialené predmety.

Celodenné pohodlie vďaka dostatku vody

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia sú vyrobené z HyperGelového materiálu Nesofilcon A. Tento materiál v sebe kombinuje vlastnosti hydrogélu a silikón-hydrogélu. Tento materiál zaisťuje vysoký obsah vody a dostatočnú priepustnosť kyslíka. Vďaka aktívnym látkam obsiahnutým vo vrchnej vrstve materiálu šošovky, nedochádza k dehydratácii kontaktných šošoviek. Vďaka tomu sú celý deň vlhké a zachovávajú si skvelé optické vlastnosti po celý deň.

Ochrana pred UV žiarením

V materiáli kontaktných šošoviek je implementovaný UV filter, ktorý pohlcuje časť UVA a UVB žiarenia. Vždy však kombinujte šošovky Biotrue ONEday for presbyopie s kvalitnými slnečnými okuliarmi.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.