Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Progresívne kontaktné šošovky (multifokálne šošovky)

Progresívne alebo multifokálne kontaktné šošovky sú určené ľuďom, ktorí doteraz nosili okuliare na diaľku a s pokročilým vekom sa im zhoršilo videnie aj na blízko. Doteraz boli vetchozrakí ľudia (trpiaci stareckou presbyopiou) odsúdení k striedaniu okuliarov na diaľku a na blízko. Progresívne kontaktné šošovky teda umožňujú videnie na akúkoľvek vzdialenosť - či už šoférujete alebo čítate knihu.

Predávajú sa tieto typy multifokálnych šošoviek: horizontálne delené šošovky s rôznymi ohniskami, bifokálne kontaktné šošovky a šošovky s centrickým rozdelením.

E-shop Kontakto.cz ponúka značkové progresívne šošovky od renomovaných výrobcov, ako sú Bausch&Lomb, Johnson&Johnson, Cooper Vision a Ciba Vision, a to v rôznych dĺžkach nosenia nielen mesačné multifokálne kontaktné šošovky, ale aj jednodňové progresívne šošovky.

Výsledok 1 - 2 z 2

Progresívne šošovky

Air Optix Aqua Multifocal 3 ks

Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua Multifocal 3 ks sú mesačné multifokálné kontaktné šošovky z ponuky firmy...

21,49 €

Detaily produktu

PureVision 2 For Presbyopia 6 ks

Progresívne mesačné kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia (v balení po 6 kusoch), od špičkového výrobcu Bausch & Lomb, patrí k...

44,99 €

Detaily produktu

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín