Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

kontaktné šošovky Acuvue Advance 6 ks
PDFTlačiť

Acuvue Advance 6 ks

Kontaktné šošovky Acuvue Advance sú dvojtýždňové kontaktné šošovky z ponuky firmy Johnson & Johnson.

Kategória: Dvojtýždenné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.3, 8.7
Priemer: 14.0
16,49 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Acuvue Advance

Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené z silikón-hydrogélového materiálu Galyfilcon A, ktorý zaručuje vysokú priepustnosť kyslíka pre svieži a zdravý vzhľad očí. Kontaktné šošovky Acuvue Advance obsahujú látku - HYDRACLEAR, ktorá zabezpečuje rovnomerné zvlhčovanie počas celého dňa.

Kontaktné šošovky Acuvue Advance with Hydraclear sú veľmi jemné a hodvábne, to môžete zistiť počas ich denného používania. Tieto kontaktné šošovky majú vysokú priepustnosť kyslíka až 47% a spoločne s vysokou hydratáciou zaisťujú veľmi príjemné a komfortné nosenie počas celého dňa.

Vďaka bleděmodrému zafarbenie a značky pre ľahšie nasadzovanie 1-2-3 sa kontaktné šošovky Acuvue Advance veľmi dobre aplikujú. Tieto šošovky tiež zaisťujú vysokú ochranu pred UV-A (95%) a UV-B (99%) žiarením.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín