Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Roztoky na kontaktné šošovky

clean active premium 500mlPoužitie kontaktných šošoviek je výhodnou alternatívou oproti tradičným okuliarom, ktoré môžu obmedzovať aktivitu ľudí sa zrakovými problémami. Samozrejme, o tom či pacient môže zmeniť okuliare na kontaktné šošovky, by mal rozhodnúť očný lekár, oftalmológ, špecialista na šošovky. Vo väčšine prípadov je taká výmena možná. Pri každodennom používaní kontaktných šošoviek je potrebné pamätať na pravidelnú a systematickú starostlivosť. Táto starostlivosť je nevyhnutná. Je potrebné ju dodržiavať za pomoci vhodných roztokov na šošovky. Čistiace a dezinfekčné roztoky sú nevyhnutné pre udržanie kontaktných šošoviek v dobrom stave. Ak prestaneme čistiť šošovky, rýchlo sa zničí alebo sa zníži komfort videnia pri ich nosení.

Výsledok 1 - 1 z 1

Roztoky na kontaktné šošovky

Clean Active Premium XXL 600 ml - Pre citlivé oči!

Viacúčelový roztok, ktorý udržuje kontaktné šošovky čisté a pohodlné na nosenie vďaka svojmu zloženiu.

11,79 €

Detaily produktu

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín