Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Dvojtýždňové kontaktné šošovky (14dňové šošovky)

Ak sú pre vás jednodňové kontaktné šošovky príliš drahé a nevyhovujú vám ani mesačné šošovky, vyskúšajte kompromis vo forme dvojtýždňových kontaktných šošoviek.

V našom e-shope Kontakto.sk kúpite kvalitné značkové dvojtýždenné kontaktné šošovky obľúbených značiek ako je Acuvue a FitView za tie najnižšie ceny na trhu. Vďaka nášmu vernostnému programu ušetríte ešte viac . A to nie je všetko! Pri objednávke od 50 EUR poskytujeme dopravu zadarmo.

Výsledok 1 - 5 z 5

Dvojtýždenné šošovky

Acuvue Oasys 6 ks

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus sú dvojtýždňové kontaktné šošovky z ponuky firmy Johnson &...

16,79 €

Detaily produktu

FitView 2 Weeks 6 ks

Kontaktné šošovky FitView 2 Weeks sú dvojtýždňové kontaktné šošovky z ponuky firmy PEGAVISION. Kategória:

12,49 €

Detaily produktu

AirView HD Plus 2 weeks 6 ks

Kontaktné šošovky AirView HD Plus 2 weeks 6 ks sú dvojtýždňové kontaktné šošovky z ponuky firmy PEGAVISION. Kategória:...

15,99 €

Detaily produktu

Acuvue Advance 6 ks

Kontaktné šošovky Acuvue Advance sú dvojtýždňové kontaktné šošovky z ponuky firmy Johnson & Johnson. Kategória:

16,49 €

Detaily produktu

Acuvue Oasys for Astigmatism 6 ks

Spoločnosť Johnson & Johnson prináša na trh dvojtýždňové kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism (v balení po 6 kusoch), ideálne pre...

24,99 €

Detaily produktu

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín