Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Značky kontaktných šošoviek

V eshope Kontakto.sk kúpite kvalitný jednodňové, mesačné, dvojtýždenné kontaktné šošovky týchto renomovaných značiek.

kontaktné šošovky acuvue kontaktné šošovky aquaview  kontaktné šošovky dailies  softlens logokontaktné šošovky fitview

Nosíte pravidelne kontaktné šošovky a nechcete za ne platiť zbytočne veľa? Potom ste u nás správne! Eshop Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za tie najnižšie ceny na trhu!

Jednodňové kontaktné šošovky

Ponúkame jednodňové kontaktné šošovky svetoznámych výrobcov Johnson & Johnson, Bausch & Lomb a ďalších.

Dvojtýždňovej kontaktné šošovky

Kompromisom medzi jednodňovými a mesačnými šošovkami sú 14denné šošovky, ktoré ponúkame aj vo variantoch pre predĺžený režim nosenia.

Mesačné kontaktné šošovky

Ak nosíte kontaktné šošovky každý deň, a jednodňové šošovky sú pre Vás príliš drahé, vyskúšajte mesačné šošovky s klasickým alebo kontinuálnym režimom nosenia.

Farebné kontaktné šošovky

Nebojíte sa zmeny? Oživte farbu svojich očí farebnými kontaktnými šošovkami. Predávame krycie aj tónovacie šošovky populárnych značiek.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín