Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

PDFTlačiť

Acuvue 1-Day Moist 30 ks

Mäkké jednorazové kontaktné šošovky Acuvue 1-day Moist Johnson & Johnson s dioptrickým rozsahom +12,00 až -6,00 ponúkajú potrebnú korekciu zraku a celodenné pohodlné nosenie. Vďaka vysokej priepustnosti kyslíka sa Vaše oči cíti sviežo aj na konci dňa.

Kategória: Jednodenné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.5, 9.0
Priemer: 14.2

Kúpiť kontaktné šošovky Acuvue 1-Day Moist 30 ks »

16,79 €
Popis

V porovnaní so šošovkami iných značiek udrží potrebnú vysokú vlhkosť výrazne dlhšie. Toto je dosiahnuté prostredníctvom technológie LACREONTM, ktorá vodou spája vážiaci zložku s overeným materiálom ETAFILICON A. Vďaka zníženému povrchovému treniu sa viečko ľahko pohybuje po povrchu šošovky a nedochádza k možnému podráždeniu. Kontaktné šošovky sú tiež vybavené UV filtrom zachytávajúcim až 97% UVA a 92% UVB žiarenia.

Výhodou jednodenných kontaktných šošoviek Acuvu 1-day Moist je ich bezúdržbovosť. Šošovky môžete na konci dňa vyhodiť. Na rozdiel od šošoviek pre opakované použitie nevyžadujú uloženie v čistiacom roztoku cez noc.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín