Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

PDFTlačiť

Acuvue Oasys 1-Day 30 ks

Jednodňové kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day s inovatívnou technológiou HydraLuxeTM vyvinutou odborníkmi firmy Johnson & Johnson dodajú Vašim očiam extra zvlhčenie, toľko potrebné pre pohodlné nosenie kontaktných šošoviek po celý deň.

Kategória: Jednodenné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.5, 9.0
Priemer: 14.3

Kúpiť kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day 30 ks »

30,99 €
Popis

Technológia HydraLuxe je inšpirovaná slzami, ktoré obsahujú okrem vody ešte celý rad ďalších zložiek. Vďaka vylepšenému materiálu, obsahujúcemu molekuly pripomínajúce slzný film, v kombinácii s moderným silikónovým materiálom, ktorý sa ľahko zjednotí s prirodzenými zvlhčovacími zložkami oka, šošovka lepšie priľne k povrchu oka a umožní hladký pohyb viečka po šošovke.

 

Pre zabezpečenie ochrany rohovky a očnej buľvy pred škodlivým UV žiarením sú šošovky Acuvue Oasys 1-Day vybavené UV filtrom triedy 1.

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day s HydraLuxe technológií sú ideálne pre osoby pohybujúce sa v prostredí, kde sú oči vystavené zvýšenej námahe. Unikátna technológia HydraLuxe zabraňuje vysúšaniu očí a zmierňuje príznaky únavy. Ich užívateľ pociťuje komfort aj na konci dňa.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín