Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

progresívne šošovky Clariti 1 Day Multifocal
PDFTlačiť

Clariti 1 Day Multifocal 30 ks

Na výrobu kontaktných šošoviek Clariti 1 day Multifocal je používaný silikón-hydrogél Somofilcon A. Tento materiál poskytuje vašim očiam dostatok kyslíka a hydratácie, vďaka čomu sú vaše oči v maximálnom pohodlí. Rovnako ako u ostatných kontaktných šošoviek od spoločnosti CooperVision aj Clariti 1 day Multifocal využívajú technológie WetLoc. Tá zabezpečuje, že sa molekuly vody prirodzene viažu na povrch šošoviek.

Kategória: Jednodenné šošovky / Progresívne šošovky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Addicia: LOW (do +2.25), HIGH (do +3.0)
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť progresívne šošovky Clariti 1 Day Multifocal

27,99 €
Popis

Ochrana pred UV žiarením

Pre zvýšenie ochrany vašich očí sú do kontaktných šošoviek Clrity 1 day Multifocal pridávané tiež UVA a UVB filtre, ktoré pohltia škodlivé žiarenie. Dôležitá je však celková ochrana vašich očí, ktorú docielite používaním slnečných okuliarov s UV filtrami. Jednodenné šošovky Clariti 1 day Multifocal sú preto sú pacientom meraný dve dioptrie - na blízko a na diaľku. Dioptrické zóny sú v šošovkách zabudované tak, aby oko plynule prechádzalo z jednej zóny do druhej, čím je zaistené ostré videnie do rôznych vzdialeností.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín