Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

kontaktné šošovky Air Optix Aqua 6 ks
PDFTlačiť

Air Optix Aqua 6 ks

Kontaktné šošovky Air Optix Aqua sú mesačné kontaktné šošovky z ponuky firmy Alcon.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -10.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť kontaktné šošovky Air Optix Aqua 6 ks »

20,19 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Air Optix Aqua

Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua sú mesačné asférické šošovky, ktoré sa nachádzajú v ponuke jedného z najpopulárnejších výrobcov na svete, firmy - ALCON.

Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené z nového silikón-hydrogélového materiálu - Lotrafilcon B. Ich najväčšou výhodou je, že majú až 5 x vyššiu priepustnosť kyslíka než šošovky hydrogélové. Tým sú šošovky pre užívateľov príjemné na nosenie a nespôsobujú začervenanie očí.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín