Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

kontaktné šošovky Horien Disposable 3 ks
PDFTlačiť

Horien Disposable 3 ks

Kontaktné šošovky Horien Disposable sú mesačné kontaktné šošovky z ponuky firmy HORIEN.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -9.00 do +5.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2
7,49 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Horien Disposable

Kontaktná šošovka Horien Disposable je asférická šošovka s jednomesačnej výmenou pre každodenné nosenie. Hydrogél s vysokým stupňom zvlhčenie a tenká geometria šošovky zaisťujú správnu funkciu rohovky. Polymér Ocufilcon D, z ktorého je šošovka vyrobená, umožňuje veľkú priepustnosť kyslíka a vody, zároveň lepšie zvlhčuje oko a nespôsobuje prílišné priľnutie (prilepení) šošovky k oku. Šošovka Horien je tiež viac odolná proti naleptávanie sa usadenín na povrch. Vlastnosti šošovky zaisťujú bezpečnosť, zdravý vzhľad očí, pohodlie, dokonalú viditeľnosť po celý deň a pohodlie pri nosení.

Technológia odliatkov šošoviek Horien vo forme (Spun-Cast) zaisťuje perfektné prispôsobenie šošovky k oku. Správna pohyblivosť šošovky umožňuje správnu výmenu slznej tekutiny. Šošovka je veľmi tenká - v súvislosti s tým je pohodlná a zároveň pevná. Je neobvykle odolná proti naleptávanie usadenín bielka a nečistôt.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín