Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

roztok Clean Active Premium
PDFTlačiť

Clean Active Premium XXL 600 ml - Pre citlivé oči!

Viacúčelový roztok, ktorý udržuje kontaktné šošovky čisté a pohodlné na nosenie vďaka svojmu zloženiu.

Kúpiť roztok Clean Active Premium XXL 600 ml »

11,79 €
Popis

Charakteristika roztoku pre šošovky Clean Active Premium XXL 600 ml

Viacúčelový roztok na šošovky Clean Active Premium XXL udržuje kontaktné šošovky čisté a pohodlné na nosenie vďaka svojmu zloženiu. Roztok obsahuje poloxamér a hyaluronát sodný. Pravidelné použitie eliminuje ukladanie bielkovinových nečistôt, ktoré sa na šošovkách usadzujú. Roztok je možné použiť pre akýkoľvek typ kontaktných šošoviek (klasické, s častou výmenou, jednorazové, atď.).

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín