Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

Ako vybrať tie najvhodnejšie kontaktné šošovky?

Omrzelo vás už nosenie okuliarov a chcete vo svojom živote vykonať zásadnú zmenu? Potom  sú kontaktné šošovky tým pravým riešením. Najdôležitejšie je, sa v prvom rade poradiť s vaším očným lekárom.

 

Ten vám odporučí správny typ kontaktných šošoviek určených na vašu očnú vadu.

Prečo je dôležité, aby vám poradil lekár?

Dôvod konzultácie s lekárom je naozaj jednoduchý, avšak veľmi dôležitý. V dnešnej dobe totiž existuje niekoľko typov kontaktných šošoviek, takže je dôležité správne vybrať vhodný typ na vašu očnú vadu.

Aké sú typy kontaktných šošoviek?

Pri výbere kontaktných šošoviek sa zohľadňuje okrem vašej očnej vady tiež frekvencia nosenia kontaktných šošoviek. Finálny výber záleží teda na vás. Medzi tie najčastejšie používané kontaktné šošovky patria jednodňové, dvojtýždňové alebo mesačné kontaktné šošovky. Vybrať si ale tiež môžete z kontaktných šošoviek farebných, torických alebo progresívnych.

 • Jednodňové kontaktné šošovky

  Tieto kontaktné šošovky sú vhodné pre osoby majúce alergiu na očné roztoky alebo tie, ktoré nemajú dostatok času na starostlivosť o kontaktné šošovky. O tieto šošovky sa nemusíte nijako starať, ráno ich nasadíte a večer po vybratí z očí ich vyhodíte. Vďaka tomu tiež výrazne znižujete riziko alergickej reakcie alebo zápalu očí.
 • 14dňové kontaktné šošovky

  Štrnásťdňové kontaktné šošovky sú vhodným variantom, ak sú pre vás jednodňové kontaktné šošovky drahé. Akonáhle uplynie 14dňová lehota nosenia, je vhodné vymeniť starý pár za pár nových kontaktných šošoviek. Tiež starostlivosť o tieto šošovky je veľmi dôležitá.

 • Mesačné kontaktné šošovky

  Ak sa nechcete starať o kontaktné šošovky a chcete si užiť komfortu, sú pre vás mesačné kontaktné šošovky to pravé. Mesačné kontaktné šošovky umožňujú nepretržité nosenie celý mesiac. Vybrať si môžete ale tiež tie, ktoré každý deň vyberiete z očí a uchováte v očnom roztoku. Výber je len na vás.

 • Farebné kontaktné šošovky

  Ak si prajete aspoň na krátky čas zmeniť svoju vizáž bez toho, aby ste museli na plastickú operáciu, odporúčame vyskúšať farebné kontaktné šošovky. Na výber máte dioptrické aj nedioptrické farebné kontaktné šošovky.

 • Torické kontaktné šošovky

  Ak trpíte astigmatizmom, nemusíte práve vďaka týmto kontaktným šošovkám nosiť okuliare. Ešte donedávna táto možnosť neexistovala, až s vývojom torických kontaktných šošoviek máte tieto možnosti.

 • Multifokálne (progresívne) kontaktné šošovky

  Ak vidíte zle na diaľku aj na blízko, sú multifokálne šošovky vhodné pre vás.

Výrobcovia kontaktných šošoviek

V našom e-shope nájdete veľké množstvo kontaktných šošoviek od renomovaných výrobcov ako sú Johnson&Johnson, Cooper Vision, Alcon, Bausch & Lomb a mnoho ďalších.

Kde zohnať najlacnejšie kontaktné šošovky

Najlacnejšie kontaktné šošovky na českom trhu nájdete v našom e-shope. Ako naši pravidelní zákazníci získate ďalšie zľavy, a to v rámci vernostného programu a odmien za odporúčanie nových zákazníkov. Zľavy máme pripravené tiež pre študentov. Stačí si len vybrať.


Prečítajte si tiež:

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín