Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Odporučte nás svojim známym

odporucte znamym

odporučte nás svojim známým

kontakto vernostný klub

PRAVIDLÁ ODPORÚČANIA NOVÝCH ZÁKAZNÍKOV OSOBOU ZAREGISTROVANOU V OBCHODE kontakto.sk

Pod Novým zákazníkom sa rozumie osobu, ktorá urobila nákup v obchode www.kontakto.sk po prvýkrát.

Pod odporučením Nového zákazníka (Nových zákazníkov) sa rozumie situáciu, kedy nový zákazník počas registrácie vpísal v okienku 'email odporúčajúcej osoby' Vašu emailovú adresu, alebo vstúpil na stránku pri použití Vášho odporúčajúceho odkazu.

Body sú vypočítavané výlučne od nových zákazníkov. Nesmie sa odporučiť obchod samému sebe, a taktiež osobe, ktorá už má u nás účet. V prípade odporučenia Nového zákazníka (Nových zákazníkov), saldo bodov zákazníka bude dobité počtom bodov, ktorý bude strojnásobenou hodnotou prvej objednávky Nového zákazníka (Nových zákazníkov) tzn. 1 € = 3 body.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín