Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

Darčeky k objednávkám

Aktuálne prebiehajú tieto zľavové akcie, pri ktorých získate k nákupu kontaktných šošoviek darček navyše.

Roztok na šošovky Clean Active k dvom baleniam kontaktných šošoviek AquaView Moist

Kúpte si dve balenia kontaktných šošoviek AquaView Moist a získate k nim zadarmo naviac balenie roztoku na šošovky Clean Active 100 ml.

darček ke kontaktným šošovkám aquaview

 

Hrnček zadarmo k dvom baleniam kontaktných šošoviek FitView

Kúpte si dve balenia jednodenných kontaktných šošoviek FitView a získate k nim zadarmo naviac hrnček s obrázkom Sherlocka.

fitview hrnek ke kontaktným šošovkám

 

Antistresové srdiečko ke dvom baleniam kontaktných šošoviek Acuvue Oasys Astigmatism

Získajte antistresové srdiečko, keď si objednáte dve balenia tórických kontaktných šošoviek Acuvue Oasys for Astigmatism.

acuvue oasys darček zdarma

 

 

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín