Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

kontaktné šošovky Acuvue Oasys 6 ks
PDFTlačiť

ACUVUE OASYS 6 ks

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus sú dvojtýždňové kontaktné šošovky z ponuky firmy Johnson & Johnson.

Kategória: Dvojtýždenné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.4, 8.8
Priemer: 14.0

Kúpiť kontaktné šošovky AirView HD Plus Daily 30 ks »

16,79 €
Popis

Vlastnosti kontaktných šošoviek Acuvue Oasys

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys sú vyrobené z materiálu senofilcon A, s použitím zvlhčujúce látky HYDRACLEAR Plus, ktorá spôsobuje uzamknutie vlhkosti v šošovke. Kontaktné šošovky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus sú silikón-hydrogélové kontaktné šošovky. Tieto šošovky boli navrhnuté tak, aby počas nosenia boli veľmi príjemné a zvlhčené. Tieto šošovky majú vysokú priepustnosť kyslíka až 174.

Pre kontaktné šošovky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus je charakteristická vysoká ochrana pred UV-A žiarením až 95% a UV-B žiarením až 99%.

Tieto kontaktné šošovky majú tiež značku pre ľahší nasadzovanie, takže s nimi nebudú mať problémy ani začínajúci užívatelia.

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys sú dvojtýždňové šošovky, ale vzhľadom k svojim vlastnostiam môžu byť rovnako použité v systéme nepretržitého nosenia v priebehu jedného týždňa.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín