Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

kontaktné šošovky AirView HD Plus Daily 30 ks
PDFTlačiť

AirView HD Plus Daily 30 ks

Kontaktné šošovky AirView HD Plus Daily sú inovatívne kontaktné šošovky určené pre korekciu ďalekozrakosti a krátkozrakosti.

Kategória: Jednodenné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2
19,49 €
Popis

Vlastnosti kontaktných šošoviek AirView HD Plus Daily

Kontaktné šošovky AirView HD Plus Daily sú sférické kontaktné šošovky pre denné nosenie. Kontaktné šošovky AirView HD Plus Daily sú vyrobené z materiálu Formofilcon B, ktorý v kombinácii s vysokou hydratáciou šošovky - okolo 48% zabezpečí, že nosenie kontaktných šošoviek je neobyčajne príjemné a komfortné po celý deň. Kontaktné šošovky AirView charakterizuje mäkkosť materiálu, vďaka čomu ich nasadzovanie a vyberanie nie je problematické ani pre menej skúsených užívateľov.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín