Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

šošovky ACUVUE OASYS with Transitions
PDFTlačiť

ACUVUE OASYS with Transitions 6 ks

ACUVUE OASYS with Transitions je šošovky dokážu aktívne reagovať na intenzitu osvetlenia a v krátkom okamihu sa prispôsobiť rôzne jasnému svetlu, pôsobiacemu z okolitého prostredia. Fungujú efektívne ak v exteriéri za slnečného dňa či v noci pri osvetlení žiarivými reflektory, tak v interiéri pred monitormi a obrazovkami, vo svetle žiariviek apod. Používateľovi napomáhajú od žmúrenie, takže môže vďaka nim pohodlne vidieť aj za ostrého svetla.

Kategória: Dvojtýždenné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.4
Priemer: 14.0

Kúpiť dvojtýždenné šošovky ACUVUE OASYS with Transitions »

26,99 €
Popis

Prelomová technológia zároveň zdokonaľuje videnie. Užívateľovi dopraje vyšší kontrast, sýtejšie farby a videnie bez tieňov a odrazov. Trvalých vlastností šošoviek je dosiahnuté prostredníctvom unikátneho materiálu senofilcon A s technológiou zabudovanou priamo do samotného materiálu. Nejedná sa o obyčajný povlak na šošovkách.

Výrobca myslel aj na dôležitú ochranu proti UV žiareniu. Kontaktné šošovky obsahujú UV filtre najvyššej úrovne, poskytujúce 100% ochranu proti UVB a viac ako 99% bariéru proti UVA lúčom. Pri ich nosení sa tak nemusíte báť škodlivých účinkov, ktoré môže mať slnečné žiarenie na rohovku. Je však potrebné si uvedomiť, že šošovky nepokrývajú celý povrch očí a ich okolia, a preto je odporúčané kombinovať ich so slnečnými okuliarmi s UV ochranou.

Vysoký stupeň hydratácie a priedušnosti sú zárukou pohodlného nosenia. Ich služieb dozaista ocenia pacienti trpiaci krátkozrakosťou či ďalekozrakosťou. Šošovky ACUVUE Oasys with Transitions sú dostupné v širokom spektre dioptrií.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín