Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

roztok šošovky SOLO-care AQUA
PDFTlačiť

SOLO-care AQUA 360 ml

Roztok na kontaktné šošovky SOLO-care AQUA skvele čistí, oplachuje, dezinfikuje a uchováva kontaktné šošovky. Navyše odstraňuje z povrchu šošoviek bielkovinová depozitá, ktoré môžu v ľudských očiach napáchať nemalé škody.

Kúpiť roztok SOLO-care AQUA 360 ml »

9,79 €
Popis

Charakteristika roztoku pre šošovky SOLO-care AQUA

Pri vývoji roztoku na kontaktné šošovky SOLOCARE AQUA® bolo myslené na pohodlie, a preto roztok zachováva viac ako 90% vlhkosti šošoviek.

Existujú dva varianty čistenie - s mnutím a bez trenia šošoviek. Bežné čistenie prebieha tak, že šošovky vložíme do dlane s roztokom a tu šošovku premasírujte v čistom roztoku a potom uložíme do roztoku v puzdre. U druhého variantu, bez trenia, je nutné uložiť šošovky do puzdra s čerstvým roztokom aspoň na 4 hodiny.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín