Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

kontaktné šošovky FitView 2 Weeks
PDFTlačiť

FitView 2 Weeks 6 ks

Kontaktné šošovky FitView 2 Weeks sú dvojtýždňové kontaktné šošovky z ponuky firmy PEGAVISION.

Kategória: Dvojtýždenné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +4.00
Zakrivenie: 8.5
Priemer: 14.2
12,49 €
Popis

Vlastnosti kontaktných šošoviek FitView 2 Weeks

Dvojtýždňovej kontaktné šošovky značky FitView 2 weeks sú vynikajúcou alternatívou k drahým kontaktným šošovkám rovnakého režimu nosenia. Sú to dvojtýždňovej mäkké kontaktné šošovky, vyrobené z 42% Etafilcon A a obsahujú 58% vody. Tieto šošovky sú vybavené technológiou Aquamax, čo spôsobuje dokonalú väzbu vody v šošovke. Kontaktné šošovky FitView 2weeks majú tiež ochranu pred škodlivým UV žiarením. To všetko znamená, že sú veľmi vhodné na nosenie po celý deň.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín