Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

farebné šošovky Air Optix Colors
PDFTlačiť

Air Optix Colors 2 ks - dioptrické

Mesačné farebné kontaktné šošovky Air Optix® Colors (v balení po 2 kusoch) sú mäkké, kozmetické šošovky s dioptrickou funkciou pre korekciu chýb zraku. Ich výrobca, firma Alcon, ponúka svojim zákazníkom možnosť úžasné zmeny farby očí, vďaka ktorej iste vzbudíte záujem svojho okolia. Šošovky sú k dostaniu nielen v dioptrickom prevedení pre nápravu krátko ani ďalekozrakosti, ale aj v nedioptrickom vyhotovení.

Kategória: Mesačné šošovky / Farebné šošovky
Dioptrie: -8.00 do +6.00
Farba: Amethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Gray, Green, Honey, Pure Hazel, Sterling Gray, True Sapphire, Turquoise
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť kontaktné šošovky Air Optix Colors 2 ks - dioptrické »

18,99 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Air Optix Colors

 

Tieto farebné sférické šošovky sú vyrobené zo silikónového hydrogélového materiálu Lotrafilcon B, pre ktorý je charakteristická vysoká priepustnosť kyslíka (Dk/t = 138), zaisťujúce dostatočné okysličenie a zdravie rohovky. O zdravie očí sa stará aj trvalá modifikácie unikátnej technológie plazmy, ktorá zabraňuje nadmernému usadzovaniu bielkovín na povrchu šošoviek. Užívatelia sa môžu spoľahnúť na pohodlné nosenie, či už budú nosiť šošovky každý deň alebo len pri špeciálnych príležitostiach.

Kontaktné šošovky Air Optix® Colors sú sfarbené nielen na povrchu, ale farba prestupuje celým silikón-hydrogélovým materiálom. Tým je dosiahnuté veľmi prirodzeného farebného efektu, skoro ako keby ste sa so zvolenou farbou očí už narodili. Farebné šošovky v našom sortimente ponúkame v 9 odtieňoch. Objednajte si tieto unikátne farebné kontaktné šošovky a dodajte svojmu vzhľadu novú iskru.

Ponúkané odtiene:

  • Blue - modré kontaktné šošovky,
  • Brilliant Blue - brilantné modré kontaktné šošovky,
  • Green - zelené kontaktné šošovky,
  • Gemstone Green - tmavozelené kontaktné šošovky,
  • Gray - sivé kontaktné šošovky,
  • Sterling Gray - modrošedé kontaktné šošovky,
  • Brown - hnedé kontaktné šošovky,
  • Honey - medové kontaktné šošovky,
  • Pure Hazel - orieškovo hnedé kontaktné šošovky.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín