Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

kontaktné šošovky AquaView Daily 30 ks
PDFTlačiť

AquaView Daily 30 ks

Kontaktné šošovky Aquaview Daily sú jednodňové šošovky vyrobené z materiálu Bioxifilcon A.

Kategória: Jednodenné šošovky
Dioptrie: -10.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť kontaktné šošovky Aquaview Daily 30 ks »

15,49 €
Popis

Pre koho sú kontaktné šošovky AquaView Daily?

Vybavenie Aqua View Daily hyaluronátom sodným, v kombinácii s materiálom, z ktorého sú šošovky vyrobené spôsobuje, že je rohovka správne hydratovaná po celý deň, a nasadzovanie, vyberanie a nosenie kontaktných šošoviek je komfortný ako nikdy predtým. Stupeň hydratácie šošovky Aqua View Daily je veľmi vysoký - dosahuje 58% vody. Vďaka tomu má oko zabezpečenú zodpovedajúcu hydratáciu, dokonca aj na konci dňa. Šošovky majú UV filter chrániaci pred UVA a UVB žiarením. Kontaktné šošovky Aqua View Daily majú priemer 14,2 mm a zakrivenie 8,6 mm. Vďaka svojej asférické konštrukcii je presnosť videnia ďaleko lepší než v prípade klasických sférických šošoviek. Rovnako ako iné jednodňové kontaktné šošovky, nevyžadujú ani Aqua View Daily žiadnu starostlivosť. Na konci dňa je vyhadzujeme, a nasledujúci deň si nasadzujeme nové.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín