Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

farebné šošovky Crazy Lens UV Glow
PDFTlačiť

Crazy Lens UV Glow 2 ks

Farebné kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow sú kozmetickým módnym doplnkom od najväčšieho výrobcu farebných kontaktných šošoviek MaxVue Vision. K dostaniu sú iba v nedioptrické variante.

Kategória: Ročné šošovky / Farebné šošovky
Dioptrie: 0.00 - nedioptrické
Farba: Glow Pink, Glow Green, Glow Blue, Glow Yellow, Glow Orange, Glow Red, Magic Glow, Glow White, Glow UV Crystal
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.0

Kúpiť farebné šošovky Crazy Lens UV Glow »

14,99 €
Popis

Ako Crazy Lens UV Glow fungujú?

Pôsobením UV svetla sa vaše oči s kontaktnými šošovkami Crazy Lens UV Glow rozsvieti. Tieto šošovky sú vyrobené z moderného hydrogélového materiálu a sú obohatené o špeciálny UV farbu, ktorá následne reaguje s UV svetlom.

Široká ponuka farebných variantov

Vyberať môžete z mnohých farebných kombinácií s výraznými, často až extrémnymi farbami a vzormi. Chcete sa stať filmovou alebo knižnej postavou? Potom určite nájdete svoju obľúbenú. Kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow sú veľmi obľúbené u cosplay - costume play, kde hrajú oči dôležitú úlohu v komplexnosti kostýme.

Starostlivosť o kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow

<>Po vybratí šošoviek je veľmi dôležité je jemne, ale dôkladne, očistiť pod prúdom čerstvého roztoku. Následne šošovky uložte do puzdra s čerstvým roztokom. Je tiež dôležité pravidelne každý mesiac vymeniť staré púzdro na šošovky za nové, a to aj v prípade, že šošovky nenosíte denne. Kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow nechajte v jednej dávke roztoku maximálne 7 dní. Potom roztok v puzdre vymeňte za nový a šošovky znovu uložte.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín