Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

Freshlook ColorBlends™ (2 šošovky) - dioptrické
PDFTlačiť

Freshlook ColorBlends™ (2 šošovky) - dioptrické

Farebné šošovky sú dostupné v niekoľkých farbách: modrá (Blue) hnedá (Brown) zelená (Green) šedá (Gray) medová (Honey) tyrkysová (Turquoise) ametystová (Amethyst).

Kategória: Mesačné šošovky / Farebné šošovky
Dioptrie: -8.00 do +6.00
Farba: Amethyst, Blue, Brown, Gray, Green, Honey, Pure Hazel, True Saphire, Turquoise, Brilliant Blue, Sterling Gray, Gemstone Green
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.5

Kúpiť kontaktné šošovky Freshlook ColorBlends 2 ks - dioptrické »

15,49 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Freshlook ColorBlends

Šošovky umožňujú prirodzeným spôsobom zvýrazniť farbu vašich očí. Spojenie troch farieb (technológia 3-v-1) zaisťuje jemnú a prirodzenú hĺbku pohľadu. Precíznosť prevedenia šošoviek zaisťuje vysoký komfort ich používanie. Vďaka špeciálnym prídavkom chráni pred UV žiarením. Nasýtenie šošovky vodou činí 55 percent. Šošovka FreshLook ColorBlends® je prevedená z materiálu Phemfilcon A. Obzvlášť sa odporúča všetkým osobám, ktoré potrebujú naozajstný efekt alebo výraznú zmenu.

Renomovaný výrobca kontaktných šošoviek Alcon pri výrobe týchto šošoviek dbá na najvyššiu kvalitu výroby. Skvelé videnie a komfort nosenia je zaistený v priebehu celého dňa. Výrobca si je vedomý nutnosti dostatočné hydratácie, a preto sú šošovky vyrobené s 55% obsahom vody. Vďaka tomu je v priebehu celého dňa hydratujú a zabraňujú vo vysychaniu očí, vaše oči sú tak v pohodlí a dostatočne vlhké.

Prevedenie šošoviek FreshLook Colorblends

Vyberať môžete z 12 rôznych farieb. Farby Green, Grey a Brown sú vhodné pre svetlejšie farby očí. Pre tmavé oči sa naopak hodí kontaktné šošovky FreshLook Colorblends vo farbách Blue, Pure Hazel a Honey. Pre svieži vzhľad očí odporúčame farby očí Brilliant Blue, Gemstone Green, True Sapphire, Amethyst alebo Sterling Grey. Ak chcete zmeniť iba vzhľad svojich očí, potom je pre vás vhodným variantom FreshLook Colorblends bez dioptrií. Naopak pre osoby, ktoré majú očnú vadu, sú vhodné farebné kontaktné šošovky s dioptriami.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín