Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Freshlook ColorBlends™ (2 šošovky) - dioptrické
PDFTlačiť

Freshlook ColorBlends™ (2 šošovky) - dioptrické

Farebné šošovky sú dostupné v niekoľkých farbách: modrá (Blue) hnedá (Brown) zelená (Green) šedá (Gray) medová (Honey) tyrkysová (Turquoise) ametystová (Amethyst).

Kategória: Mesačné šošovky / Farebné šošovky
Dioptrie: -8.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.5

Kúpiť kontaktné šošovky Freshlook ColorBlends 2 ks - dioptrické »

15,49 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Freshlook ColorBlends

Šošovky umožňujú prirodzeným spôsobom zvýrazniť farbu vašich očí. Spojenie troch farieb (technológia 3-v-1) zaisťuje jemnú a prirodzenú hĺbku pohľadu. Precíznosť prevedenia šošoviek zaisťuje vysoký komfort ich používanie. Vďaka špeciálnym prídavkom chráni pred UV žiarením.

Nasýtenie šošovky vodou činí 55 percent. Šošovka FreshLook ColorBlends® je prevedená z materiálu Phemfilcon A. Obzvlášť sa odporúča všetkým osobám, ktoré potrebujú naozajstný efekt alebo výraznú zmenu.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín