Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism
PDFTlačiť

ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM 6 ks

Spoločnosť Johnson & Johnson prináša na trh dvojtýždňové kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism (v balení po 6 kusoch), ideálne pre osoby trpiace astigmatizmom, ktoré si chcú dopriať špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Medzi charakteristiky týchto šošoviek patrí tiež to, že sú určené pre osoby tráviace dlhé hodiny v prostredí namáhavom pre oči (klimatizovanej miestnosti, práca s počítačom a pod.), alebo pre osoby trpiace syndrómom suchého oka. Šošovky poskytujú pohodlné nosenie a dostatočnú hydratáciu po dlhé hodiny.

Kategória: Dvojtýždenné šošovky / Torické šošovky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Cilinder: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25, -2.75
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.5

Kúpiť kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism 6 ks »

24,99 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Acuvue Oasys for Astigmatism

Moderný silikón-hydrogélový materiál Senofilcon A, používaný na ich výrobu, v sebe obsahuje zvlhčujúcu látku Hydraclear Plus, ktorá dokonale uzamyká vlhkosť vo vnútri šošovky. Vysoká, až 99% priepustnosť kyslíka udržuje oči zdravé bez pocitu unavenosti.

Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené z nového silikón-hydrogélového materiálu - Lotrafilcon B. Ich najväčšou výhodou je, že majú až 5 x vyššiu priepustnosť kyslíka než šošovky hydrogélové. Tým sú šošovky pre užívateľov príjemné na nosenie a nespôsobujú začervenanie očí.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín