Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

torické šošovky 1-DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM
PDFTlačiť

1-DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM 30 ks

Spoločnosť Johnson & Johnson vyrába svoje kontaktné šošovky s ohľadom na nové výrobné technológie. Kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM tak poskytujú jednoduché a pohodlné nosenie.

Kategória: Jednodenné šošovky / Torické šošovky
Dioptrie: -9.00 do +4.00
Cilinder: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25
Zakrivenie: 8.5
Priemer: 14.5

Kúpiť torické šošovky 1-DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM »

22,79 €
Popis

LACREON™ technológia

Technológia LACREON™ udržuje hydratačné zložky, ktoré sú svojim zložením veľmi blízke ľudským slzám, na povrchu šošoviek. Kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM sú tak schopné udržiavať vaše oči dostatočne vlhké a svieže.

Technológia ASD

Ďalšie technológií je technológia ASD. Táto technológia prepája štyri stabilizačný zóny. Vďaka prirodzenému tlaku očných viečok dochádza k perfektnému držanie šošoviek na správnom mieste. Táto technológia tiež zaisťuje jednoduchú manipuláciu a vkladanie šošoviek do vašich očí.

UV ochrana

Súčasťou kontaktných šošoviek 1-DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM je aj ochrana pred UVA a UVB žiarením.

Jednoduché manipulácia

Nielen vďaka technológii ASD, ale tiež vďaka označenie strany rub a líc je manipulácia a nasadzovanie šošoviek veľmi jednoduché a ľahké.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín