Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

farebné šošovky Freshlook One Day
PDFTlačiť

FreshLook One Day 10 ks - dioptrické

Kontaktní čočky FreshLook One Day od společnosti Alcon patří k jednodenním kontaktním čočkám. Kontaktní čočky FreshLook One Day patří k čočkám, které si může vzít opravdu každý. Ať už se jedná o módní doplněk, kdy čočky nejsou opatřeny žádnými dioptriemi, nebo variantou s dioptriemi, pro pacienty s očními vadami, kteří touží po novém vzhledu.

Kategória: Jednodenné šošovky / Farebné šošovky
Farba: Blue; Green; Gray; Pure Hazel
Dioptrie: -6.00 do -0.50
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 13.8

Kúpiť farebné šošovky Freshlook One Day ks - dioptrické »

10,89 €
Popis

Proč zvolit FreshLook One Day?

Inovativní výrobní proces, kdy jsou do jedné vrstvy naneseny tři barvy, zajistí přirozený pohled. Výrobce také používá technologii Lightstream, kdy díky ultrafialovému světlu vznikají velmi tenké čočky, vhodné také pro alergiky. Celodenní pohodlí je zajištěno díky hydrataci, která je uváděna velmi vysoko, a to až na 69%. Dalším parametrem, který ovlivňuje pohodlí je propustnost kyslíku a i zde je poměrně vysoké číslo 26 Dk/t. Vaše oči tak budou celý den hydratované a svěží.

Vhodné pro alergiky

Kontaktní čočky FreshLook ONE-DAY jsou skvělou volbou také pro alergiky, kteří chtějí změnit barvu svých očí. Díky jednodennímu nošení je minimalizována možnost usazení pylu a dalších depozit. Díky jednodenní frekvenci nošení je zcela odbourána potřeba pouzder a roztoků, které jsou další příčinou alergických reakcí.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín