Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

jednodenné šošovky Clariti 1 Day Toric
PDFTlačiť

Clariti 1 Day Toric 30 ks

Jednodenné kontaktné šošovky Clariti 1 Day Toric od spoločnosti CooperVision sú vhodné pre korekciu astigmatizmu a sú určené ku každodennej výmene. Vďaka unikátnej technológii WetLoc, ktorá udržuje kontaktné šošovky dostatočne vlhké, a silikón-hydrogélového materiálu sú kontaktné šošovky veľmi pohodlné, poskytujú jasné a ostré videnie.

Kategória: Jednodenné šošovky / Torické šošovky
Dioptrie: -9.00 do +4.00
Cilinder: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.3

Kúpiť kontaktné šošovky Clariti 1 Day Toric 30 ks »

Popis

Technológia WetLoc

Spoločnosť CooperVision spojila kvalitný materiál a technológiu WetLoc , vďaka ktoré obsahujú kontaktné šošovky Clariti 1 day Toric vysoký obsah vody. Tá zaručuje pohodlné nosenie šošoviek po celú dobu ich nosenia.

Clariti 1 day Toric prirodzene viažu na svoj povrch molekuly vody, preto zostávajú dostatočne vlhké po celý deň. Hydratačný zložka sa rovnomerne rozmiestňuje po celom objeme povrchu šošovky a zaisťuje prirodzený stav hydratácie ako u zdravého oka človeka.

Priepustný silikón-hydrogél

Kontaktné šošovky vyrobené z silikón-hydrogélu sú zdravšie variantom k jednodenným kontaktným šošovkám z klasického hydrogélu. K rohovke prepúšťa trikrát viac kyslíka, oči sú tak jasnejšie a belšie.

Ochrana pred UVA a UVB žiarením

Clariti 1 day Toric obsahujú UV filter, ktorý pohlcuje značnú časť UVA a UVB žiarenia. Je tak zdokonalená ochrana rohovky pred nežiaducimi účinkami UV žiarením. Vždy však kombinujte kontaktné šošovky spoločne so slnečnými okuliarmi.

Korekcia astigmatizmu

Ľudia, ktorí trpia astigmatizmom, veľmi často bolí hlava a mnohokrát majú závraty. Nerovnosti na rohovke spôsobujú astigmatizmus. Aby bolo možné korigovať astigmatizmus, je potrebné určiť niekoľko parametrov. S tým vám pomôže váš optometrista.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín