Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

kontaktné šošovky DAILIES AquaComfort Plus 30 ks
PDFTlačiť

DAILIES AquaComfort Plus 30 ks

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® sú prvé jednodenné kontaktné šošovky s unikátnym systémom navlhčovanie s trojitým pôsobením na celodenný komfort pri každom žmurknutí.

Kategória: Jednodenné šošovky
Dioptrie: -10.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.7
Priemer: 14.0

Kúpiť kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® 30 ks »

14,99 €
Popis

Komu sú určené kontaktné šošovky DAILIES AquaComfort Plus 30?

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® využívajú unikátny, žmurknutím oka aktivovaný navlhčující prostriedok, ktorý zaistí komfort oka v priebehu celého dňa. Systém navlhčovanie trojitým pôsobením zvlhčuje, hydratuje a osviežuje, a tým poskytuje výnimočný komfort a udržuje navlhčenie šošovky od rána až do večera.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín