Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

kontaktné šošovky FitView Vitamine Daily 30 ks
PDFTlačiť

FitView Vitamine Daily 30 ks

Kontaktné šošovky FitView Vitamine Daily sú mäkké kontaktné šošovky určené pre korekciu krátkozrakosti i ďalekozrakosti.

Kategória: Jednodenné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +4.00
Zakrivenie: 8.5
Priemer: 14.2

Kúpiť kontaktné šošovky FitView Vitamine Daily 30 ks »

16,49 €
Popis

Komu sú určené kontaktné šošovky FitView Vitamine Daily?

Šošovky sú ideálne pre ľudí, ktorí si cenia komfortu používania jednorazových šošoviek. Okrem toho, pri používaní FitView Vitamín Daily mizne otázka starostlivosti o šošovky. Odporúčajú sa, zvlášť ľuďom, ktorí:

  • kladú dôraz na vysoký komfort používania šošoviek počas celého dňa
  • očakávajú od šošoviek ich jednoduché vkladanie a vyberanie
  • sú aktívný
  • čelí problému suchého oka.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín