Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

roztok Zeiss All In One Advance
PDFTlačiť

Zeiss All-In-One Advance 360 ml

Roztok Zeiss All In One Advance je vhodný pre čistenie, oplachovanie, dezinfekciu mäkkých kontaktných šošoviek. Je tiež vhodný pre uchovanie nepravidelne nosených kontaktných šošoviek.

Kúpiť roztok Zeiss All-In-One ADVANCE 360 ml »

9,90 €
Popis

Charakteristika roztoku pre šošovky Zeiss All In One Advance

Po aplikácii roztoku dochádza k efektívnemu odstráneniu všetkých typov nečistôt z povrchu kontaktných šošoviek. Proteínová ani lipidová depozitá neodolajú aktívnej zložke roztoku ActiPro. Šošovky majú po ošetrení citeľné hydrofilné účinky. V podstate je povrch šošovky po ošetrení schopný viazať na seba molekuly vody. Vďaka tomu nedochádza k usadzovaniu nečistôt na povrch šošoviek. Nosenie takto ošetrených kontaktných šošoviek je veľmi komfortné a pohodlné po celú dobu nosenia. Kontaktné šošovky ponechajte v roztoku dezinfikovať ideálne cez celú noc. Ráno budú vaše kontaktné šošovky pripravené k ich ďalšiemu bezpečnému používaniu.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín