Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

kontaktné šošovky bioview Daily
PDFTlačiť

#bioview Daily 30 ks

#bioview Daily sú kontaktné šošovky tretej generácie. Tieto jednodňové kontaktné šošovky sú moderné. Vďaka silikón-hydrogélu Olifilcon B a celej rade jeho kladných vlastností sú tiež veľmi pohodlné. Ocenia ich aj tí najnáročnejší nositelia kontaktných šošoviek.

Kategória: Jednodenné šošovky
Dioptrie: -10.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.8
Priemer: 14.1

Kúpiť kontaktné šošovky #bioview Daily »

17,99 €
Popis

Celodenný komfort vďaka hydratáciu a okysličenie

#bioview Daily sú vyrábané zo silikón-hydrogélu Olifilcon B, ktorý má hodvábny a jemný povrch. Značná priepustnosť kyslíka, 150 Dk / t, napomáha okysličeniu vašich očí po celý deň. #bioview Daily sú najlepšie priedušnými jednodňovými šošovkami na trhu. To je tiež dôvod prečo sú medzi klientmi veľmi obľúbené a vyhľadávané.

Ďalšie pozitívne vlastnosťou, ktorá udržuje vysoký štandard komfortného nosenie, je 47% hydratácie. Vďaka hydratáciu sú vaše oči po celú dobu nosenia ideálne zvlhčenej. Okysličenie a hydratácia sú najzásadnejšie faktory, ktoré ovplyvňujú pohodlné nosenie kontaktných šošoviek, ale tiež znižujú možnosť vzniku syndrómu suchého oka.

Pre koho sú kontaktné šošovky #bioview Daily vhodné?

Šošovky #bioview Daily sú vhodné pre najnáročnejších pacientov. Skvelou voľbou sú tiež pre všetkých, ktorí pracujú v klimatizovanom prostredí, prípadne pracujú dlhé hodiny pri výpočtovej techniky. Všeobecne platí, že sa o jednodňové šošovky nemusíte starať, a to je obrovskou výhodou. Šošovky ráno vložíte do očí a po ich použití ich jednoducho vyhodíte.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín