Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

kontaktné šošovky Air Optix® Aqua Multifocal 3 ks
PDFTlačiť

Air Optix Aqua Multifocal 3 ks

Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua Multifocal 3 ks sú mesačné multifokálné kontaktné šošovky z ponuky firmy Alcon.

Kategória: Mesačné šošovky / Progresívne šošovky
Dioptrie: -10.00 do +6.00
Addicia: LO (do +1.0), MED (do +2.0), HI (do +2.5)
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť kontaktné šošovky Air Optix Aqua Multifocal 3 ks

21,49 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Air Optix® Aqua Multifocal

Šošovky Air Optix® Aqua Multifocal zaisťujú presné videnie a pohodlie všetkým osobám, ktoré majú problém s presbyopiou (strata schopnosti zaostrenia na blízko). Ak strácate schopnosť zaostrenia na blízko počas čítania novín, text sa vám nezaostruje, tak táto šošovka je pripravená práve pre vás. Inovačné riešenia umožňujú zachovať schopnosť zaostrenia behom sledovania predmetov ako na blízko (napr. Počas čítania), na prostrednú vzdialenosť (práca pri počítači) a na diaľku (počas vedenia vozidla).

Šošovky rady Air Optix® prepúšťajú aj 7-krát viac kyslíka než tradičné šošovky, špeciálny zvlhčujúci systém AQUA zaisťuje dokonalé pohodlie pri nosení šošoviek. Navyše unikátna zvlhčovadlo vytvára na povrchu šošovky hodvábny film, ktorý uľahčuje žmurkanie.

Balenie obsahuje 3 ks šošoviek. Dostupné je tiež balenie so 6 kusmi.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín