Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

progresívne šošovky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal
PDFTlačiť

Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal 6 ks

Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal sú mesačné kontaktné šošovky od svetového výrobcu Alcon. Patrí ku pomôckam, ktoré sú vhodné ako korekcia očné vady zvanej presbyopie (starecké vetchozrakosti).Kategória: Mesačné šošovky / Progresívne šošovky
Dioptrie: -10.00 do +6.00
Addicia: LO (do +1.0), MED (do +2.0), HI (do +2.5)
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal

40,79 €
Popis

Pri výrobe Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal je používaný z vysoko kvalitného silikón-hydrogélu s vysokou priepustnosťou kyslíka. Pri nosení týchto šošoviek sú oči biele a jasné, pretože dochádza k ich dostatočnému okysličeniu.

Využitie moderných technológií pri výrobe

Spoločnosť Alcon vsádza pri výrobe kontaktných šošoviek Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal na vyžitie moderných technológií ako sú HydraGlyde® Moisture Matrix a SmartShield® . Moderné technológie ruka v ruke s silikón-hydrogélovým materiálom umožňujú skvelé videnie a pohodlné nosenie po dobu 30 dní.

  • HydraGlyde® Moisture Matrix

    Technológia HydraGlyde® Moisture Matrix je patentovaná a poskytuje maximálne zvlhčenie kontaktných šošoviek a očí. Molekuly vody sa prirodzene viažu vnútri šošoviek a zároveň sú po celý deň uvoľňované, aby vaše oči boli hydratované po celý deň. Šošovky sú tak vhodné pre pacientov, ktorí trpia syndrómom suchého oka.

  • SmartShield® technológie

    Technológia SmartShield® na povrchu šošoviek tvorí ochranný ultratenký štít. Štít potom chráni šošovky pred usadzovaním škodlivých látok na ich povrchu.

Zostava dioptrických zón

Kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal majú dioptrické zóny, ktoré medzi sebou prechádza a vďaka tomu je zaručené ostré a jasné videnie do rôznych vzdialeností.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín