Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

kontaktné šošovky Biofinity 3 ks
PDFTlačiť

Biofinity 3 ks

Kontaktné šošovky Biofinity 3 ks sú mesačné kontaktné šošovky z ponuky firmy COOPER VISION.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -20.00 do +15.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.0

Kúpiť kontaktné šošovky Biofinity 3 ks »

16,49 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Biofinity

Kontaktné šošovky Biofinity sú mesačné šošovky ponúkané jedným z na svete najpopulárnejších výrobcov kontaktných šošoviek - firmou Cooper Vision. Sú to šošovky vyrobené zo silikónovo-hydrogélového materiálu Comfilcon A. Pri ich výrobe bola využitá materiálová technológia Aquaform Comfort Science, ktorá spôsobuje, že je šošovka mäkká, hodvábna a ideálne hydratovaná. Vďaka použitiu monoméru silikónu šošovky dokonale prepúšťa kyslík, zatiaľ čo použitie hydrofilných a silikónových komponentov dáva materiálu prirodzenú hydratáciu, čo umožňuje udržiavať vodu rovnomerne v celej šošovke. Tým je zaručený vysoký obsah vody v šošovkách a maximálnu priepustnosť kyslíka k vašim očiam. Práve tieto vlastnosti umožňujú nositeľom šošoviek Biofinity® rôzne možnosti nosenia.

Denné aj kontinuálne nosenie

Vďaka vlastnostiam silikón-hydrogélového materiálu majú nositelia kontaktných šošoviek Biofinity® niekoľko variantov nosenie. Kontaktné šošovky môžete nosiť na dennej báze, teda ráno šošovky vložíte do očí a večer ich uložíte do puzdra s čerstvým roztokom.

Ďalšou možnosťou je príležitostné prespanie v kontaktných šošovkách alebo kontinuálne nosenie. Nosenie je potom na 29 nocí a 30 dní. Túto variantu však vždy konzultujte so svojim očným lekárom.

Vhodné pre alergikov a citlivé pacientov

V materiáli, z ktorého sú kontaktné šošovky Biofinity® vyrábané, nie sú obsiahnuté elektricky nabité častice - ióny. Vďaka tomu je ich povrch odolný voči usadzovaniu proteínových a lipidových častíc, ktoré môžu spôsobovať zápaly očí alebo alergické reakcie.

Skvelé optické vlastnosti

Predná plocha šošoviek Biofinity® má asférický tvar, a preto sú optické vlastnosti oveľa lepšie ako u bežných kontaktných šošoviek. Vďaka tomu je jasnejšie a ostrejšie videnie za znížených svetelných podmienok a je tiež možná korekcia nižšieho stupňa astigmatizmu. V takom prípade nie je potrebné cylindra. Komfort nosenia zvyšujú zaoblené okraje šošoviek, ktoré zároveň znižujú podráždenie očí a ich prípadné začervenanie.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín