Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

torické šošovky Clariti Toric
PDFTlačiť

Clariti Toric 3 ks

Mesačné kontaktné šošovky Clariti Toric od spoločnosti CooperVision sú vhodné pre pacientov, ktorí trpia astigmatizmom. Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené z moderného materiálu silikón-hydrogélu, ktorý ponúka nielen skvelý dizajn, ale aj celý rad výhod, ku ktorým rozhodne patrí vysoká priedušnosť materiálu, dostatočné okysličenie rohovky a belšie a jasnejšie oči. Výrobca používa prelomovú technológiu WetLoc, ktorý udržuje šošovky a tiež vaše oči dostatočne hydratované.

Kategória: Mesačné šošovky / Torické šošovky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Cilinder: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25
Zakrivenie: 8.7
Priemer: 14.4

Kúpiť torické šošovky Clariti Toric 3 ks »

16,99 €
Popis

Technológia WetLoc

Pri nosení kontaktných šošoviek je veľmi dôležité, aby šošovky nevysychali a nedráždili zbytočne vaše oči. Vďaka technológii WetLoc sú molekuly vody prirodzene viazané na povrch kontaktné šošovky, tým je zaistená dostatočná hydratácia počas celej doby nosenia kontaktných šošoviek Clariti Toric. Aby bol navodený maximálne prirodzený stav zdravého ľudského oka, je hydratačná zložka rozmiestnená rovnomerne po celom objeme kontaktnej šošovky. Kontaktné šošovky sú nielen skvele hydratované a prepúšťa dostatočné množstvo kyslÃka k vašim očiam, navyše majú vysokú zmáčavosť. 

UV ochrana

Kontaktné šošovky Clariti Toric ochráni vaše rohovky proti negatívnym účinkom UV žiarenia. Vždy však svoje kontaktné šošovky kombinujte spoločne s kvalitnými slnečnými okuliarmi, ktoré ochránia nielen vaše oči, ale aj ich okolie.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín