Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

progresívne šošovky PureVision 2 For Presbyopia
PDFTlačiť

PureVision 2 For Presbyopia 6 ks

Progresívne mesačné kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia (v balení po 6 kusoch), od špičkového výrobcu Bausch & Lomb, patrí k najkvalitnejším šošovkám pre korekciu presbyopie. Sú určené pre osoby dávajúci prednosť kontaktným šošovkám pre opakované, mesačné použitie, pred dennými, jednorazovými šošovkami. Užívateľom ponúka možnosť nosenia v dennom alebo tiež kontinuálnom režime.

Kategória: Mesačné šošovky / Progresívne šošovky
Dioptrie: -10.00 do +6.00
Addicia: LOW (do +1.5), HIGH (do +2.5)
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.0

Kúpiť kontaktné šošovky PureVision 2 for Presbyopia

44,99 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek PureVision 2 for Presbyopia

Tieto šošovky sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu Balafilcon A. Konštrukcia progresívnych šošoviek vyžaduje špecifické nároky na dizajn, ktoré sú v tomto prípade dokonale splnené pomocou technológie 3-Zone Progressive Design™, zaisťujúci veľmi ostré videnie na blízko i na diaľku. Neustále inovácie v oblasti kontaktných šošoviek viedli k vývoju technológie ComfortMoist™, prostredníctvom ktorej výrobca dosiahol neuveriteľne tenké konštrukcie šošoviek. Perfektne zaoblená, tenká hrana šošoviek napomáha hladkému pohybu viečok, čím sa minimalizuje riziko podráždenia.

Multifokálne kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia sú charakteristické tiež vysokou priepustnosťou kyslíka (Dk/t 130) a špeciálnym systémom zvlhčovanie šošoviek. Výsledným efektom, dosiahnutým spojením všetkých unikátnych vlastností týchto šošoviek, je vysoký komfort nosenia po dlhé hodiny, ktorý si pochvaľuje veľké množstvo užívateľov.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín