Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

roztok na šošovky Opti-Free Express
PDFTlačiť

Opti-Free Express 355 ml

Spoločnosť Alcon na slovenský trh prináša univerzálny roztok na kontaktné šošovky Opti-Free Express. Tento roztok pomáha dezinfikovať, uchovať a zvlhčiť všetky druhy mäkkých kontaktných šošoviek.

Kúpiť roztok Opti-Free Express 355 ml »

9,79 €
Popis

Charakteristika roztoku pre šošovky Opti-Free Express

Roztok na kontaktné šošovky Opti-Free Express je roztok, ktorý jednoducho vyčistí vaše mäkké šošovky, bez toho aby ste museli šošovky pretrieť medzi prstami. Patrí teda k NO RUB roztokom. Šošovky pri používaní tohto roztoku nemusíte mechanicky čistiť, aby boli dostatočne dezinfikované, napriek tomu však výrobca tento spôsob čistenia odporúča používať. Je tak zaistená 100% istota maximálneho očistenie vašich šošoviek. Pri tomto spôsobe čistenia odstránená podstatná časť depozit (usadenín).

Ak budete roztok používať bez trenia, je potrebné, aby v ňom boli šošovky uložené minimálne 6 hodín.

Aktívne čistenie

Roztok obsahuje aktívne zložky POLYQUAD a ALDOX, ktoré odstraňujú z vašich šošoviek všetky škodlivé mikroorganizmy. Ďalšie čistiace zložkou je dusičnan sodný, ten pomáha odstrániť z povrchu šošoviek bielkovinová depozitá.

Maximálna hydratácia šošoviek

Dostatočnú hydratáciu šošoviek zaisťuje zvlhčujúci zložka POLOXAMIN. Tá maximálne hydratuje povrch šošoviek, vďaka tomu je zaistený pocit pohodlia pri nosení šošoviek. Poloxamin dodáva šošovkám schopnosť uzamknúť vlhkosť na povrchu šošoviek, ktorá vydrží až 24 hodín. Používať roztok Opti-Free Express môžete po dobu 6 mesiacov, táto doba sa počíta od prvého otvorenia fľaše.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín