Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

šošovky Air Optix Plus HydraGlyde
PDFTlačiť

Air Optix Plus HydraGlyde 6 ks

Mesačné kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde (v balení po 6 kusoch) od špičkového výrobcu Alcon® sú sférickým typom šošoviek pre korekciu krátkozrakosti či ďalekozrakosti. S ich pohodlným nosením a vysokou ostrosťou videnia sú spokojní tisíce užívateľov po celom svete.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde 6 ks »

26,99 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Air Optix Plus HydraGlyde

Jedinečná technológia HydraGlyde Moisture Matrix bola navrhnutá s cieľom zabezpečiť hydratáciu povrchu kontaktných šošoviek po celý deň. Moderný silikónový hydrogélový materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, garantuje až 5krát vyššiu priepustnosť kyslíka k povrchu rohovky v porovnaní s niektorými hydrogélovými šošovkami. Krehké šošovky je potrebné chrániť pred poškodením a nečistotami. Preto ich výrobca vyvinul špeciálnu technológiu SmartShield, zaručujúci vynikajúcu ochranu a trvanlivosť.

Medzi hlavné výhody kontaktných šošoviek Air Optix Plus HydraGlyde na mesačnej použitie patrí vysoká hydratácie povrchu oka a udržanie zdravých očí vďaka dostatočnému prístupu kyslíka. Ich používatelia môžu príležitostne nosiť tieto šošovky celý deň i noc, maximálne však po dobu 6 dní. Túto možnosť však radšej konzultujte s očným lekárom, ktorý najlepšie pozná stav Vašich očí.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín