Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

farebné šošovky FreshLook Colors
PDFTlačiť

FreshLook Colors 2 ks - dioptrické

Mesačné farebné kontaktné šošovky FreshLook Colors (v balení po 2 kusoch) od svetoznámeho výrobcu Alcon patrí ku kozmetickým typom kontaktných šošoviek, pomocou ktorých môžete kompletne zmeniť farbu svojich očí. Zároveň sú opatrené dioptrickou korekciou k náprave krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, takže si ich môžu zaobstarať aj osoby s vadou zraku.

Kategória: Mesačné šošovky / Farebné šošovky
Farba: Blue, Green; Hazel, Misty Gray, Saphire Blue, Violet
Dioptrie: -8.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.5

Kúpiť kontaktné šošovky Freshlook Colors 2 ks - dioptrické »

15,49 €
Popis

Charakteristika kontaktných šošoviek Freshlook Colors

 

Kontaktné šošovky FreshLook Colors umožňujú dosiahnuť fascinujúce premeny ak svetlých, tak i tmavých dúhoviek. Sú k dostaniu v 6 farebných odtieňoch (modré, zelené, hmlisto šedé, orieškovo hnedé, zafírové a fialové). Úžasného efektu žiarivých očí inej ako Vašej prirodzenej farby, si môžete dopriať každý deň alebo pri špeciálnych príležitostiach.

Tiež farebné kontaktné šošovky musia spĺňať tie najnáročnejšie požiadavky na komfort. Dokonalé pohodlie pri nosení je zaručené vďaka vysokému, až 55% obsahu vody v šošovkách, vysokej priepustnosti kyslíka k povrchu očí a tiež vďaka precíznej konštrukcii šošoviek. Pre jednoduchšie nasadzovanie opatril výrobcu šošovky drobným označením strany.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín