Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

Aké šošovky vybrať, ak ste začínajúci používateľ?

Ak chcete začať nosiť kontaktné šošovky, najdôležitejšie je navštíviť špecialistu - očného lekára alebo optometristu, ktorý špecifikuje vadu zraku. Pri výbere správnych kontaktných šošoviek je veľmi dôležitý štýl, akým žijete. Na trhu je veľký výber rôznych typov kontaktných šošoviek.

Ak žijete aktívne, športujete, často jazdíte na služobné cesty atď., Odporúčajú sa mäkké kontaktné šošovky, najmä tie pre viacdenné nosenie (šošovky dvojtýždňovej alebo mesačné). Ale musíte pamätať na správnu starostlivosť.

Výber správnych kontaktných šošoviek

Alternatívou k viacdennom kontaktným šošovkám sú kontaktné šošovky jednodenné. Ich hlavnou výhodou je, že sa na povrchu nestihnú usadiť žiadne bielkovinové usadeniny ani nečistoty, ktoré by prípadne mohli viesť k podráždeniu či zapálení oči. Navyše nie je potrebné žiadne ďalšie starostlivosti, pretože každý deň použijete nový sterilný pár kontaktných šošoviek.

Ak sa chcete cítiť pohodlne, je výber správnych kontaktných šošoviek veľmi dôležitý. Po nasadení kontaktných šošoviek nesmiete cítiť, že ich máte na očiach, ak sa po nasadení dostaví akýkoľvek rušivý pocit, je to znamenie, že máte kontaktné šošovky nasadené zle. Ďalej sa uistite, že vidíte ostro a šošovka v oku nespôsobuje podráždenie. Príliš tesné kontaktné šošovky spôsobujú zhoršenie videnia a oči sa nadmerne prekrvujú.


Prečítajte si tiež:

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín