Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

Môžu kontaktné šošovky vypadnúť z očí pri nečakaných pohyboch?

Kontaktné šošovky sú vyrobené z mäkkého materiálu, ktorý dokonale priľne k oku, a spôsobuje, že nespadnú ani pri náhlych pohyboch. Preto sa odporúčajú predovšetkým pre tých, ktorí vedú aktívny životný štýl a praktikujú všetky možné druhy športov.

Hlavným parametrom, ktorý udrží kontaktné šošovky na jednom mieste, je správne určenie ich priemeru a PD. To je dôvod, prečo je tak dôležité, aby kontaktné šošovky pre aktívne osoby boli starostlivo vybrané odborníkom.

aktivny zivot kontaktn sosovky

Aktívny život = kontaktné šošovky

Vďaka svojmu dizajnu kontaktné šošovky zabraňujú možnosti poranenia očí, ktorá je teda vyššia počas nosenia dioptrických okuliarov. Okrem toho poskytujú väčší komfort a pohodlie, čo je nevyhnutné pre osoby, ktoré vedú aktívny život. Kontaktné šošovky sú ideálne aj počas cvičenia. V porovnaní s dioptrickými okuliarmi poskytujú lepšie zorné pole a riziko ich poškodenia je nízke.

Jednodenné šošovky

Odporúčajú sa najmä pre korekciu zraku počas plávania. Upozorňujeme, že v tomto prípade je najlepšou voľbou použitie jednorazových šošoviek, pretože na povrchu šošoviek pre dlhodobé používanie by sa mohli začať množiť mikroorganizmy z vody (a mohli by spôsobiť infekcie očí).


Prečítajte si tiež:

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín