Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

Ako sa šošovky opotrebovávajú v priebehu nosenia?

Už existujú kontaktné šošovky na kontinuálne nosenie, pre ktoré je charakteristické, že môžu zostať na očiach aj počas spánku. Najnovšia technológia výroby šošoviek umožňuje nosiť kontaktné šošovky po dobu šiestich nocí a siedmich dní bez akýchkoľvek negatívnych účinkov a niektoré možno dokonca nosiť až po dobu 30 dní bez pauzy.

Kontaktné šošovky zo silikón-hydrogélového materiálu umožňujú lepší prístup kyslíka k povrchu očí a umožňujú spánok bez nutnosti ich vyberaní.

ako sa sosovky opotrebovavaju v priebehu noseniaPočas spánku jediným nositeľom kyslíka sú cievy očných viečok, preto je tak dôležitá vysoká priepustnosť kyslíka skrz šošovky aj počas dlhšej doby nosenia. Navyše sú skvelú voľbu pre osoby, ktoré žijú aktívnym životom, a preto majú problém s pravidelnou starostlivosťou o kontaktné šošovky. Pamätajte však, že ak sa rozhodnete pre nosenie kontaktných šošoviek, musíte sa najskôr poradiť s odborníkom. Najväčším z rizík pri nosení tohto typu kontaktných šošoviek je vznik infekcií, podráždenie očí alebo zápaly.

Riziká možno minimalizovať tým, že si umyjeme ruky pred každým nasadením či vybratím kontaktných šošoviek, nebudete používať kontaktné šošovky dlhšie, než je odporúčané a budete používať šošovky na základe odporúčania očného lekára a rešpektovať všetky odporúčania výrobcov kontaktných šošoviek.


Prečítajte si tiež:

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín